שרתים ומעבר לשרותי ענן

מה זה ענן?

 • ענן דומה לרשת אינטרנט בו מאוחסנים הנתונים הדיגיטליים של הארגון.
 • בענן קיים גיבוי מלא של כל הנתונים הנמצאים על המחשב של כל עובד.
 • תקלה או בעיה נפתרת בשחזור מהיר של כל הנתונים שהיו על המחשב, מבלי להשבית את העסק.
 •  בנוסף קיימים כלים לניהול ארגון, כמו: יומן, דוא”ל, אנשי קשר וכלים נוספים כך שניתן לחסוך כסף בצורה משמעותית ברכישת רישינות. 

למה לעבור לענן?

 • יתרונות השימוש בענן מתאימים לכל גודל עסק.
 • העבודה מתבצעת ללא תלות והגבלה של מיקום פיזי. ניתן לעבוד מכל מקום בעולם.
 • גישה נוחה לכל הנתונים ללא תלות מכשיר. ניתן לעבוד בכל פעם ממכשיר אחר, בצורה מאובטחת.
 • שיתוף ועבודה בצוות על קובץ אחד, תוך מעקב מיידי על הנעשה. איך שכפול של נתונים מיותרים ויש מעקב על היסטוריה של שינויים.
 • הגיבוי לעסק אינו תלוי בשרת פיזי.
 • עוברים מצריכה של שרת פיזי לצריכה של שירות בענן.

למי זה מתאים?

 • פתרונות מחשוב ענן מתאימים לכל אדם שיש ברשותו מחשב ומעוניין לגבות את הקבצים האישיים, תמונות ונתונים נוספים.
 • כמובן שעסקים זקוקים לשירותי ענן לטובת אחסון וגיבוי נתוני העסק ולא פחות נתוני הלקוחות.
 • בעלי עסקים מחפשים שקט תעשייתי, והמשכית עסקית. לדעת שגם מחר הם קמים לעסק ללא תקיפות וירוסים והאקרים.
 • כדי להתאים את פתרונות הענן הטובים ביותר לצרכי הארגון, צרו אתנו קשר ונייעץ לכם את הפתרון היעיל ביותר עבורכם.

שרותים שלנו

ייעוץ והתאמה לצורכי הארגון

ייעוץ טכני המבוסס על יותר מ-30 שנות ידע וניסיון. מייעצים לאחר אבחון ודרישות העסק, מגדירים את סוג השרתים המתאים לגודל ותנאי שימוש בארגון. מקימים גיבוי מוגן ומסודר לכל הנתונים בענן או בשרתים נפרדים ומאובטחים יותר. אנחנו מתמחים בייעוץ, תכנון והקמה של סביבות ענן, שעוזרות לעסק שלכם לשמור על כל המידע שלו מאובטח מכל כיוון. יתרון משמעותי בחסכון כספי של המעבר מהשקעה ברכוש בחדרי שרתים להוצאה תפעולית של שרתים בענן. אנו מסייעים לארגונים לבחור את סביבת הענן הנכונה ביותר ומבססים אותה בכל מכשיר חכם. גיבוי בענן יכול להיות גיבוי בשרתים מוכרים כמו Google ו- Dropbox או לחלופין, שרתים אישיים וחזקים במיוחד, אותם מפתחים במיוחד עבור הארגון שלכם.

בניית מערכת השרתים הנכונה לכם

מעבירים את הנתונים הנמצאים על כל מחשב של עובד בארגון. העתקת אזור העבודה לשרתי ענן מתבצע באופן מסודר ומאורגן, ללא השבתת העסק ומבלי לפגוע ברצף מהלך יום עבודה. מגדירים ביסוס הליך גיבוי אוטומטי על בסיס קבוע. מנהלים ומתחזקים את מערך הגיבוי 24/7. הארגון יחליט באיזו תדירות לגבות את התוכן, כך שהתהליך יתבצע בנוחות מלאה ללא הפרעה לפעילות השוטפת. מספקים מוצרים ופתרונות קצה לקצה לחדרי שרתים קיימים וחדשים. מנהלים את כל תהליך הבנייה של החדר.

כיצד לאבטח את המידע בענן

המידע בארגון, מגובה ומאוחסן לטווח ארוך. הגיבוי בענן מקיף מפני וירוסים, פריצות ותוכנות זדוניות. הגיבוי בענן, מאפשר יכולת שחזור מהירה של הנתונים בזמן קצר וללא השבתת הארגון. מכוונים אתכם לאחסון וגיבוי בענן המתאים ביותר לסביבת העבודה שלכם. העתקת נתונים לענן, מונעת נזק לארגון, כתוצאה מפריצה, קריסה מערכתית או טעות אנוש. אנחנו בונים את ענן הגיבוי החכם ביותר לעסק שלכם.

המומחיות שלנו, זה היתרון שלכם

כל ארגון הוא דינאמי במערך צריכת הזכרון שצריך לאחסון וגיבוי. ולכן, פעמים רבות תזדקקו לשיפורים ושדרוגים במערך הגיבוי שלכם. אנחנו כאן בכדי לצפות את הצרכים הללו מראש, לאפיין אותם ולהטמיע אותם במערכת שלכם מבעוד מועד. מומחים בהתאמת צרכי הארגון לסוג וגודל ענן רצוי.  דואגים לתחזוקה שוטפת של העובדים ביום עבודה. נותנים מענה קבוע לפתיחת קריאות מול ספקי הענן. אנו נמשיך לתחזק את שרתי הגיבוי על בסיס קבוע ולעדכן כי יבצעו את תהליכי הגיבוי שלהם באופן אוטומטי.

נגישות לשרתי הענן

גמישות – יתרון בולט בשירותי הענן מאפשרים לנו גישה למערכות מחשוב ולתוכנות שונות, מבלי שנזדקק לחומרה או להתקנת מערכות אלו על המחשב האישי שלנו. ניתן לגשת מכל מקום ובכל זמן. ענן לא רק מייעלת את העסק שלכם, עם היתרון הנוסף של יכולת הגדלת משאבים עונתית לפי הצורך.

ניידות – שימוש בשירותי ענן מביא יכולת גישה לאפליקציה ולמידע הרלוונטי מכל מקום ומכל מכשיר נייד. שירותי הענן אף משפרים את שיתוף הפעולה בצוות הנמצאים במקומות שונים. הואיל וכל אחד יכול לקבל גישה למידע הנחוץ מכל מקום, אנשים יכולים לעבוד יחד בקלות ולהשלים את משימותיהם במהירות וביעילות רבה יותר.

חיסכון כספי – כל התשתית נמצאת בענן, מה שמפחית את עלויותיה בצורה משמעותית. 

אמינות – מתקני האחסון בענן עומדים בסטנדרטים גבוהים מאד כולל רמת המיגון, האבטחה והשרידות שלהם.

גיבוי – ענן עם יכולת השמירה הבלתי מוגבלות הן לכמות החומר והן להיסטוריית הנתונים. 

התאוששות מאסון – היכולת המהירה לשחזר נתנונים, טכנולוגיית ענן מהווה פתרון מצוין למימוש המשכיות עסקית. מחקרים מראים כי כשליש מהארגונים הבינוניים עושים כיום שימוש בפתרונות ענן במסגרת תוכניות התאוששות מאסון.

שירותי סייבר בענן – האפשרות להבטיח רמה מקסימלית של אבטחת מידע למערכות המחשוב בעסק, בתשלום חודשי ומבלי שהלקוח יידרש לרכוש תוכנות ייעודיות לאבטחת מידע, שעלותן גבוהה.

הוותק שלנו עם הניסיון והרצון להיות בקדמת הטכנולוגיה, מאפשר לשלב בין הישן לחדש. מתמחים במערכות יוניקס ולינוקס ובמחשוב ענן של גוגל ואמזון.

בניית חוות שרתים

השימוש העיקרי של חוות שרתים הוא עבור אחסון ואחזקה של שירות. על מנת להבטיח שירות רציף ונטול תקלות, נהוג להקצות לכל משימה בחוות השרתים שני שרתים – עיקרי וגיבוי. כך שבמקרה של תקלה באחד מהם, השירות לא יפגע. ריבוי וגידול המידע יוצר אתגרים רבים לחברות השרתים, כאלו שפתרונותיהם נראים מוזרים לפעמים. 

אנו מתמחים בתכנון והקמת חדרי שרתים על לפי דרישות תוכנה  ובהתאם לצרכי הארגון. עובדים בשיתוף עם בעלי מקצוע מנוסים, יחד מקימים את חדר השרתים תוך כדי התחשבות במגוון משתנים כמו: 

  • מבססים מערכת מיזוג מותאמת, לשמירהעל טמפרטורה קבועה.
  • דואגים לתקינות ויציבות פעילות השרתים.
  • מטמיעים את מערכות החשמל המתקדמות ביותר.